Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
Low Workout
10:00
11:00
Ljilja
Body definition
10:15
11:15
Dragana
Low Workout
10:00
11:00
Ljilja
Body definition
10:15
11:15
Dragana
Low Workout
10:00
11:00
Ljilja
MIX Aerobik
11:00
12:00
Alex
MIX Aerobik
11:00
12:00
Alex
Funkcionalni trening
12:00
13:00
Nikola
Metafit
18:00
19:00
Marija
Tabata
18:00
19:00
Ljilja
Metafit
18:00
19:00
Marija
Tabata
18:00
19:00
Ljilja
Metafit
18:00
19:00
Marija
Pilates
18:00
19:00
Mira
Korekcija i oblikovanje
19:00
20:00
Marija
Pilates
19:00
20:00
Mira
Korekcija i oblikovanje
19:00
20:00
Marija
Pilates
19:00
20:00
Mira
Korekcija i oblikovanje
19:00
20:00
Marija
Tabata
19:00
20:00
Ljilja
Korekcija i oblikovanje
19:00
20:00
Marija
Cardio kick & box
20:00
21:10
Alex

Total body workout
21:00
22:10
Alex
Funkcionalni trening
20:00
21:00
Nikola
Cardio kick & box
20:00
21:10
Alex

Total body workout
21:00
22:10
Alex
Funkcionalni trening
20:00
21:00
Nikola
Cardio kick & box
20:00
21:10
Alex

Total body workout
21:00
22:10
Alex
Zumba
21:00
22:00
Ivana & Sandra
Zumba
21:00
22:10
Ivana & Sandra

Monday

Tuesday

Wednesday

Thursday

Friday

Saturday

Sunday

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
Low Workout
10:00
11:00
Ljilja
Low Workout
10:00
11:00
Ljilja
Low Workout
10:00
11:00
Ljilja

Monday

Wednesday

Friday

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
Body definition
10:15
11:15
Dragana
Body definition
10:15
11:15
Dragana

Tuesday

Thursday

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
MIX Aerobik
11:00
12:00
Alex
MIX Aerobik
11:00
12:00
Alex

Saturday

Sunday

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
Funkcionalni trening
12:00
13:00
Nikola
Funkcionalni trening
20:00
21:00
Nikola
Funkcionalni trening
20:00
21:00
Nikola

Tuesday

Thursday

Saturday

No events available!
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
Korekcija i oblikovanje
19:00
20:00
Marija
Korekcija i oblikovanje
19:00
20:00
Marija
Korekcija i oblikovanje
19:00
20:00
Marija
Korekcija i oblikovanje
19:00
20:00
Marija

Monday

Wednesday

Friday

Sunday

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
Pilates
18:00
19:00
Mira
Pilates
19:00
20:00
Mira
Pilates
19:00
20:00
Mira

Tuesday

Thursday

Saturday

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
Cardio kick & box
20:00
21:10
Alex
Cardio kick & box
20:00
21:10
Alex
Cardio kick & box
20:00
21:10
Alex

Monday

Wednesday

Friday

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
Total body workout
21:00
22:10
Alex
Total body workout
21:00
22:10
Alex
Total body workout
21:00
22:10
Alex

Monday

Wednesday

Friday

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
Zumba
21:00
22:00
Ivana & Sandra
Zumba
21:00
22:10
Ivana & Sandra

Tuesday

Thursday

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
Metafit
18:00
19:00
Marija
Metafit
18:00
19:00
Marija
Metafit
18:00
19:00
Marija

Monday

Wednesday

Friday

No events available!

 

* Ukoliko uplatite termine za aerobik, možete ići na bilo koji trening iz rasporeda.

*Svi treninzi traju sat vremena.