Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
Low Workout
10:00
11:00
Ljilja
Body definition
10:15
11:15
Dragana
Low Workout
10:00
11:00
Ljilja
Body definition
10:15
11:15
Dragana
Low Workout
10:00
11:00
Ljilja
Aerobik
11:00
12:00
Alex
Aerobik
11:00
12:00
Alex
Funkcionalni trening
12:00
13:00
Nikola
Pilates
17:45
18:45
Ljilja

Glute & ABS
18:45
19:45
Alex
Workout
18:00
19:00
Marija

Yoga
Sala II
18:00
19:00
Irena
Glute & ABS
18:00
19:00
Alex
Workout
18:00
19:00
Marija

Yoga
Sala II
18:00
19:00
Irena
Glute & ABS
18:00
19:00
Alex
Workout
18:00
19:00
Marija

Yoga
Sala II
18:00
19:00
Irena
Korekcija i oblikovanje
19:00
20:00
Marija
Pilates
19:00
20:00
Ljilja
Korekcija i oblikovanje
19:00
20:00
Marija
Pilates
19:00
20:00
Ljilja
Korekcija i oblikovanje
19:00
20:00
Marija
Korekcija i oblikovanje
19:00
20:00
Marija
Cardio kick & box
20:00
21:10
Alex

Total body workout
21:00
22:10
Alex
Funkcionalni trening
20:00
21:00
Nikola
Cardio kick & box
20:00
21:10
Alex

Total body workout
21:00
22:10
Alex
Funkcionalni trening
20:00
21:00
Nikola
Cardio kick & box
20:00
21:10
Alex

Total body workout
21:00
22:10
Alex
Zumba
21:00
22:00
Ivana & Sandra
Zumba
21:00
22:10
Ivana & Sandra

Monday

Tuesday

Wednesday

Thursday

Friday

Saturday

Sunday

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
Low Workout
10:00
11:00
Ljilja
Low Workout
10:00
11:00
Ljilja
Low Workout
10:00
11:00
Ljilja

Monday

Wednesday

Friday

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
Body definition
10:15
11:15
Dragana
Body definition
10:15
11:15
Dragana

Tuesday

Thursday

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
Aerobik
11:00
12:00
Alex
Aerobik
11:00
12:00
Alex

Saturday

Sunday

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
Yoga
Sala II
18:00
19:00
Irena
Yoga
Sala II
18:00
19:00
Irena
Yoga
Sala II
18:00
19:00
Irena

Monday

Wednesday

Friday

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
Funkcionalni trening
12:00
13:00
Nikola
Funkcionalni trening
20:00
21:00
Nikola
Funkcionalni trening
20:00
21:00
Nikola

Tuesday

Thursday

Saturday

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
Workout
18:00
19:00
Marija
Workout
18:00
19:00
Marija
Workout
18:00
19:00
Marija

Monday

Wednesday

Friday

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
Glute & ABS
18:00
19:00
Alex
Glute & ABS
18:00
19:00
Alex
Glute & ABS
18:45
19:45
Alex

Tuesday

Thursday

Saturday

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
Korekcija i oblikovanje
19:00
20:00
Marija
Korekcija i oblikovanje
19:00
20:00
Marija
Korekcija i oblikovanje
19:00
20:00
Marija
Korekcija i oblikovanje
19:00
20:00
Marija

Monday

Wednesday

Friday

Sunday

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
Pilates
17:45
18:45
Ljilja
Pilates
19:00
20:00
Ljilja
Pilates
19:00
20:00
Ljilja

Tuesday

Thursday

Saturday

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
Cardio kick & box
20:00
21:10
Alex
Cardio kick & box
20:00
21:10
Alex
Cardio kick & box
20:00
21:10
Alex

Monday

Wednesday

Friday

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
Total body workout
21:00
22:10
Alex
Total body workout
21:00
22:10
Alex
Total body workout
21:00
22:10
Alex

Monday

Wednesday

Friday

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
Zumba
21:00
22:00
Ivana & Sandra
Zumba
21:00
22:10
Ivana & Sandra

Tuesday

Thursday

No events available!

 

* Ukoliko uplatite termine za aerobik, možete ići na bilo koji trening iz rasporeda.

* Treninzi u sali II su uračunati u cenu. Adresa je Jurija Gagarina 64.

*Svi treninzi traju sat vremena.